Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

Дводверні кутові

Люки під плитку на зовнішний кут

новинка!  виготовлення під замовлення

Угловой потайной люк Укрлюки

 

ДВОДВЕРНІ КУТОВІ люки прихованого монтажу є прикладом вдалого технічного рішення, коли потрібно знайти компроміс між обмеженим отвором, незручним розміщенням і забезпеченням повноцінного доступу до комунікацій. Застосовуються під всі види плитки і мозаїки. Мають дві створки для відкривання і призначені для ревізійних отворів в зовнішніх кутах колон, напівколон, ніш та інших подібних виступаючих інтер'єрних елементів.

 
Щоб зберегти естетику приміщень, досить часто в кухнях, ванних кімнатах і санвузлах стояки з трубами водопостачання або водовідведення закривають гіпсокартонною конструкцією у вигляді напівколони, яку потім облицьовують плиткою або мозаїкою. Таку колону намагаються зробити компактною, щоб не зменшувати корисну площу приміщення. Подібна конструкція в більшості випадків приховує досить велику кількість сантехнічних приладів і пристроїв (фільтрів, лічильників, кранів тощо), до яких потрібен ревізійний доступ. Звичайна однодверна потайна ревізія під плитку, вмонтована в одну з граней такої колони, дозволяє тільки заглянути всередину ревізійного простору, але не дає можливості, наприклад, зняти для заміни фільтр або демонтувати лічильник води у випадку поломки.

Угловой двухдверный люк Укрлюки

 

Угловой двухдверный люк невидимка в Киеве

 
Кутові ревізійні сантехнічні люки розроблені спеціально для подібних випадків. Вони влаштовані таким чином, що дозволяють відчинити в різні боки обидві стулки кутового люка, що утворюють грань колони та провести практично будь-які ревізійниі роботи. Кутові люки можуть бути рівнобічними або різнобічними.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС КУТОВИХ ДВОДВЕРНИХ ЛЮКІВ ПРИХОВАНОГО
МОНТАЖ

Конструкція кутового ревізійного люка прихованого монтажу являє собою замкнутий двоконтурний механізм. Зовнішня рама виготовлена зі сталевої труби з прямокутним поперечним перерізом розміром 20 х 40 мм, а дві внутрішні рамки, які є контурами дверцят виготовлені з профільної труби з квадратним перетином 15 х 15 мм. Глибина люка по кожній грані складає 50 мм по зовнішній рамі і 65 мм по замкам.

Угловой люк скрытого монтажа

 

Рамки дверцят облицьовані плитами з гіпсоволокна і з'єднані з несучою зовнішньою рамою спеціальними дволанковими шарнірними петлями, що забезпечують їх відкривання з початковим фронтальним висуненням і подальшим поворотним рухом в сторони. Конструкція петель виключає провисання дверцят в процесі експлуатації. Роликово-клинові засувки виконують роль замків, надійно фіксуючи дверки в закритому положенні і забезпечуючи їх легке відкривання.

Монтаж кутових люків під плитку проводиться в ревізійні отвори, виконані в колонах з цегли, пінобетону або шлакоблоків, а також з будь-яких інших матеріалів. Відсутність в кутовому люці вертикальної перемички між дверцятами істотно збільшує корисний внутрішній об'єм сантехнічної ніші, полегшуючи тим самим проведення ремонтних і профілактичних робіт. Жорстка кутова рама люка забезпечує достатню міцність всієї конструкції. Для правильного підбору розмірів прихованого кутового люка необхідно враховувати наступні параметри: розміри плитки, розміри ревізійного отвору, розміри корисного світлового отвору. Плитки, що наклеєні на дверцята люка можуть сходитися на кут під 45 градусів або вертикальний стик оформлюється декоративним профілем для плитки. При проведенні плиткових робіт необхідно стежити за тим, щоб лінія кута була розташована вертикально.

СХЕМА МОНТАЖУ

Кутові люки виготовляються під замовлення. Дла розрахунку конструкції звертайтесь до наших менеджерів.

Повернутись до списку всіх люків