Люки
под плитку и мозаику

Люки
под покраску и обои

Люки
напольные

Візок для генератора

 ХІТ ПРОДАЖ!

 

ВІЗОК ДЛЯ ГЕНЕРАТОРА призначений для перевезення та експлуатації поза приміщеннями портативних бензинових, дизельних або газових електрогенераторів розміром до 750 мм по довжині і 625 мм по ширині під час аварійних і планових відключень електроенергії. Є швидкорозбірною металевою зварною конструкцією. Візок оснащений двома колесами з пневмошинами, а також складними ручками із зручним гумовим покриттям. Вскритий високоякісною порошковою фарбою.

 

ВІЗОК ВИРОБЛЯЄТЬСЯ В 2-Х МОДИФІКАЦІЯХ  -  МОДЕЛЬ "А"  І  МОДЕЛЬ "Б" :

 
МОДЕЛЬ "А" має більш коротку базу і бокове розташування коліс. Призначена для широких (більше 900 мм) дверних отворів. З огляду на те, що колеса знаходяться під генератором, така конструкція при експлуатації вимагає менших зусиль для переміщення. Габаритні розміри: 850 мм (довжина) х 875 мм (ширина по колесах) х 630 (висота). Розміри майданчика під генератор: 750 мм (довжина) х 625 мм (ширина).
 
МОДЕЛЬ "Б" має довшу базу і переднє розташування коліс. Призначена для нешироких (700 і більше мм) дверних отворів. З огляду на те, що колеса знаходяться попереду конструкції, візок проходить практично через усі дверні отвори, а також має підвищену маневреність. Габаритні розміри: 1150 мм (довжина) х 675 мм (ширина) х 630 (висота). Розміри майданчика під генератор: 750 мм (довжина) х 625 мм (ширина).

 

 

АКЦІЙНА ЦІНА:  

 

Такий візок з успіхом можна застосовувати не лише для перевезення генератора, а і для багатьох інших віпадків у господарстві, наприклад, для переміщення компресора, зварювального апарата, холодильника, мотора для човна або будь-якої іншої техніки, тощо.