Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

Дводверні горизонтальні

Сантехнічні люки під плитку дводверні горизонтальні

Виготовлення під замовлення

Ревизионный двухдверный люк под плитку

 

Сантехнічні люки під плитку у дводверній конструкції використовуються у випадках, коли потрібно закрити ревізійне вікно шириною від 700 мм. Поділ на дві створки робится для того, щоб зменшити навантаження на петлі. Ця модель незамінна для максимального достоступу до комунікацій у широких нішах в яких можуть одночасно розміщуватись: лічильники води, труби, вентилі, крани, фільтри та інше сантехнічне обладнання. В одній рамі дверцата можуть мати різну ширину або бути симетричними.

 
Між дверцятами може не бути перемички, якщо у цьому немає потреби для надання конструкції мічності. В одній рамі можна комбінувати два способи відкривання: нажимне або за допомогою присоски. Також можна комбінувати тип відкривання створок: зсувне чи поворотне.
 
Максимальна ширина дводверного сантихнічного люка 1200 мм, максимальна висота 1500 мм. Максимальна ширина кожної створки 600 мм.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВОДВЕРНИХ САНТИХНІЧНИХ ЛЮКІВ

Дводверні люки під плитку виготовляються зі сталевої труби та складаються з зовнішньої рами перерізом 20х40 мм та рамок дверцят перерізом 15х15 мм. До дверцят прикручено лист вологостійкого гіпсоволокна на яке буде приклеюватись ваша плитка. У рамі люка є отвори під кріплення саморізами чи дюбелями. В залежності від способу відкривання, загальна глибина люка люка може бути 55-65 мм. Дверцята відкриваються на різні боки вліво та вправо.

Ревизионная дверка-невидимка под мрамор

 

Люк двухдверный под плитку ревизионный

ЯК ОБРАТИ РОЗМІР ДВОДВЕРНОГО ЛЮКА ПІД ПЛИТКУ

Щоб сантехнічний люк був функціональним та зручним, потрібно правильно підібрати його розмір відносно ревізійного вікна, плитки та ваших потреб. Плитка може дещо виступати за межі люка по висоті, по ширині виступання не певинно перевищувати 20 мм, бо від цього залежить кут відкривання дверей. Дуже важливо завчасно надійно підготувати посадочне місце. Каркас має бути міцним, щоб тримати вагу сталевого люка разом з плиткою. Його розташування потрібно узгодити з бажаною розкладкою плитки. На дверцята має лягати ціла плитка з мінімальним звисанням за межі рами по ширині. Спосіб відкривання підбирається в залежності від поверхні плитки. Для глянцевої поверхні підходить відкривання присосками або натисканням, для матової чи рельєфної поверхні підійде лише натискання. 

Люк под плитку двухдверный комбинированный

 

Двухдверная ревизия под плитку

Звертайтесь до нас за консультацією. Ми допоможемо обрати спосіб вібкривання та та тип петель, що будуть краще працювати у вашій ситуації. Прорахуємо вартість конкретного люка та реальні терміни його виробництва.

Укрлюки Люк двухдверный

 

Укрлюки люк под бойлер

Часто дводверні сантихнічні люки під плитку використовують, щоб сховати габаритний бойлер в передній стіні санвузла для максимального доступу не лише для обслуговування, а і на випадок його демонтажу.

Приховані сантехнічні люки не вносять змін до дизайну приміщення, бо монтуються під поверхнею плитки. Ви отримуєте зручний доступ до комунікацій, а люк при цьому лишається непомітним на загальному фоні стіни.

Назад до всіх моделей люків.