Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

Люки під плитку :

РЕВІЗІЙНІ ЛЮКИ ПІД ПЛИТКУ ТА МОЗАЇКУ

Виробляємо ревізійні люки під плитку нового покоління. Це надійні та зручні кострукції, що дозволяють здійснювати прихований доступ до комунікацій у ванній кімнаті, на кухні чи у технічному приміщенні. Наше виробництво може запропонувати Вам широкий асортимент моделей та розмірів для будь-яких потреб. Ціни на сайті завжді актуальні. Відправляємо люки з понеділка по п'ятницю до 15:00. Звертайтесь до нас за професійною консультацією якщо у вас виникли питання по монтажу чи вибору оптимального розміру.

 

Нижче представлені всі моделі ревізійних люків під плитку які є в наявності або достіпні до замовлення в індивідуальних розмірах. На вибір моделі може впливати розмір та розташування отвору з комунікаціями, який потрібно сховати та форматобраної вами плитки.

Як обрати люк невидимку під плитку та мозаїку? (Детальніше..) 

 

 

  ПОВОРОТНІ ПІД ПРИСОСКУ

люки распашные под присоску Купить в Киеве

 

Ці ревізійні люки використовують під плитку з глянцевою чи напівматовою поверхнею. Відкривання відбувається за допомогою присосок, що входять до комплекту. Присоска приклеюється до поверхні плитки та виконує роль ручки за яку можна витягнути дверцята зі стіни фронтально, а потім повернути вбік.         Докладніше...

  ПОВОРОТНО НАЖИМНІ  ХІТ ПРОДАЖІВ!

Люки нажимные под плитку и мозаику Купить в Киеве

 

Нажимні люки підходять під будь-яку плитку, мозаїку, натуральний камінь, керамограніт та ін. Ця модель люка відкривається від натискання на поверхню плитки. Дверцята спочатку висуваються зі стіни фронтально вперед, а потім повертаються на сторону.   Перейти на сторінку...

  ПОВОРОТНО НАЖИМНІ З 3Д РЕГУЛЮВАННЯМ

Люк с регулировкой

 

Ревізійні люки під плитку цієї моделі мають вузли регулювання дверцят в усіх площинах. Відкриваються від натискання на поверхню дверцят. Підходять під плитку з будь-яким типом поверхні. Після натискання двері люка висуваються зі стіни фронтально вперед, а потім повертаються на правий чи на лівий бік.  Читати більше...

 ЗСУВНІ ПІД ПРИСОСКУ

Люки под плитку сдвижные Цена в Киеве

 

Люки під плитку зі зсувними дверцятами цієї моделі можуть працювати з плиткою, яка має глянцеву чи напівматову поверхню. Призначені для важких для доступу ніш з комунікаціями перед якими є якась перешкода, що заважае радіусному відкриванню люка. Люк відкривається присосками. Дверцята висуваються спочатку вперед, а потім зсуваються паралельно стіні на всю ширину. До цін та характеристик...

 ЗСУВНІ НАЖИМНІ

Люки под плитку сдвижные нажимные Цена в Киеве

 

Під всі види плитки та мозаїки для важких для доступу мість монтажу. Для ситуацій, коли перед ревізійним отвором є якісь перешкоди, що заважатимуть поворотному відкриванню дверей. Зсувні люки відкриваються від легкого натискання на плитку, після чого дверцята вийдуть вперед  та зсунуться вбік паралельно стіні.  Дізнатись більше...

З'ЄМНІ ПІД ПРИСОСКУ 

Откидные люки под плитку в Киеве Купить

 

Ця модель ревізійного лючка сумісна з глянцевою чи напівматовою плиткою для доступу до комунікацій у важкодоступному місці, коли перед люком близько розташовані якісь меблі чи сантехніка. Відкривання дверцят від присоски, що входить у комплект. Створка відкидається зверху під невеликим кутом, після чого її можна вийняти з рами. 

Читати більше про цю модель...

З'ЄМНІ НАЖИМНІ 

Откидные нажимные люки под плитку в Киеве Купить

 

З'ємна модель під будь-яку плитку чи мозаїку для ситуацій, коли ніша до якої потрібен ревізійний доступ розташована у важкому для доступу місці. Якщо, перед люком є якась перешкода, тоді вам вистачить 6 см. щоб трохи відчинити люк у його верхній часині та вийняти створку з рами.  

Більше по з'ємну модель...

ЭКРАН ДЛЯ ВАННИ   НОВИНКА!

Откидной люк экран для ванны

 

Люк-екран під широкоформатну чи звичайну плитку. Для широких (до 1800 мм) та невисоких (до 600 мм) ревізійних отворів. Відкриваються натисканням чи присоскою. Двері відкидаються зверху під кутом. Конструкція завіс розбирається, та за необхідністю дверцята можна повністю зняти.

 Дізнатись більше та замовити...

ШИРОКОФОРМАТНІ ПОВОРОТНО ЗСУВНІ   НОВИНКА!

Люк Гарант для широкой плитки

 

Ця модель ревізійного люка під широку плитку до 1000 мм. Максимальна висота конструкції 1200 мм. Відкриваються від натискання на один бік дверцят або за допомогою присоски. При відкриванні можуть зсуватися вбік на всю ширину чи повертатись радіусно перпендикулярно рамі.

 На сторінку широкоформатної моделі...

З'ЄМНІ БЕЗ ЗАВІСИ 

Съемный люк под плитку Цена в Киеве

 

Для малих вертикальних чи горизонтальних ревізійних отворів (менше 400 мм по одній стороні) під глянцеву плитку до поверхні якої можна буде приклеїти присоски, що використовуються для висмикування дверцят зі стіни.

Читати далі...

ДВОДВЕРНІ ГОРИЗОНТАЛЬНІ

Люки двухдверные горизонтальные Купить в Киеве

 

Для широких (більше за 600 мм) ревізійних отворів під всі види плитки та мозаїки. В залежності від фурнітури можуть відкриватись міні присосками чи від натискання. Дверцята можуть бути різними за шириною. Можна в одній рамі комбінувати поворотні та зсувні дверцята. Максимальна ширина рами дводверного люка 1200 мм. 

  Більше інформації...

 ДВОДВЕРНІ ВЕРТИКАЛЬНІ

Люк двухдверный вертикальный Купить в Киеве

 

Дводверна модель ревізії під плитку використовується в особливих випадках, коли частина ніші з комунікаціями знаходиться за певною перешкодою чи коли одна створка використовується значно частіше за іншу. Ревізійні двері можуть бути однаковими чи різними по висоті, та можуть мати різний спосіб відкривання. Важливо, що між верхнею та нижньою частиною відсутня перемичка, що заважала б повному доступу. Таку конструкцію часто замовляють у якості люка під бойлер.

   Докладніше про дводверні...

ДВОДВЕРНІ КУТОВІ   НОВИНКА!

Люки ревизионные под плитку угловые Цена

 

Переважно під глянцеву чи напівматову плитку для облаштування ревізійних отворів на зовнішніх кутах ніш, колон, напівколон та інших подібних архітектурних елементів. Кутові ревізійні люки під плитку можуть бути рівно чи різносторонніми з поворотними, зсувними, чи комбінованими дверцятвми.

Детальніше...

У ПОСИЛЕНІЙ РАМІ 

Люк под плитку усиленный Купить в Киеве

 

Під будь-яку керамічну плитку з натурального чи штучного каменю або для великих ревізійних отворів (більше 600 мм шириною, та 1200 мм висотою). Посилена конструкція також використовується під важку плитку чи керамограніт. Люк відкривається за допомогою потужної  присоски вантажністю до 5 кг. Під час відкривання, двері люка виходять фронтально вперед, а потім розпахуються вбік.

 За посиланням...

   

Ревізійні люки під плитку та мозаїку призначені для зручного доступу до комунікацій, що розміщені в стінах: сантехнічні крани, лічильники води, фільтри, сифони та ін. Принципова відмінність ревізій невидимок полягає у тому, що вони монтуються під пілитку, а не на її поверхні. Дверцята люка виходять зі стіни разом з цілим фрагментом плитки. Завдяки сучасним шарнірним петлям плитка не заламується під час відкривання. Поверхню плитки не потрібно псувати ніякими дверними ручками, бо відкривання ревізійних люків відбувається від натискання або за допомогою присоски. Широкий вибір стандартних розмірів дозволяє обрати готовий люк під плитку майже будь-якого розміру. Для нестандартних випадків ми можемо виготовить ревізійний люк за індивідуальними розмірами замовника. Звертайтесь до нас за консультацією, будемо раді відповісти на всі Ваші питання.