Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

Поворотні посилені

Люки під плитку у посиленій рамі

Виготовлення під замовлення

Усиленный люк под плитку Укрлюки

 

Люки під плитку у посиленій рамі виготовляються у випадках, коли ревізійна ніша більша за 600 мм по ширині та 1200 мм по висоті. Фактично це вже не люк, а цілі приховані двері. Призначені такі конструкції для максимального ревізійного доступу до комунікацій прихованих під плиткою. Це можуть бути лічильники холодної та гарячої води, труби, крани, вентилі, фільтри, кондиціонери. Також посиленим люком можна закрити бойлер чи насосну станцію. Люки у посиленій рамі незамінні для важкої плитки, керамограніту, мармуру. Мають регулювання положення дверцят по висоті. Добре тримають значні навантаження без провисань та перекосів. Відчиняються за допомогою присосок, що входять до комплекту кожного люка. Дверцята люка висуваються фронтально зі стіни та повертаються вбік. Сторона відкривання універсальна.

Як варіант, допускається установка на двері люка імпровізованої ручки за яку можна потягнути дверцята зі стіни на випадок, якщо присоски не зможуть приклеїтись до матової чи рельєфної поверхні.

Посилені люки виготовляються зі сталевої профільної труби перерізом 25х50 мм, рама дверцят з труби 20х20 мм. На дверцятах є діагональне посилення. В рамі люка передбачено технологічні отвори під дюбелі чи саморізи для монтажу люка в гіпсокартонну конструкцію чи напяму до бетону та цегли.

Усиленный люк невидимка под бойлер

 

Люк невидимка усиленный под бойлер

Основою для нанесення клейового розчину та вкладання плитки є лист гіпсоволокна прикручений саморізами до дверцят. ГВЛ є значно кращим матеріалом у порівнянні з гіпсокартоном. Не кришиться по кутах, що особливо важливо при транспортуванні Новою поштою.

Зовнішня рама та двері поєднані між собою посиленими сталевими шарнірними петлями з прута перерізом 10х20 мм (у порівнянні зі звичайними петлями 12х12 мм). Вертикальна вісь має додаткові точки опори в рамі та вузли регулювання положення дверцят по висоті.

Петля усиленного люка под плитку Укрлюки

 

Опора оси усиленного люка под плитку

Завдяки подвійній конструкції петель, люк відкривається у два рухи: спочату двері висуваються фронтально вперед, а потім повертаються вбік. У такий спосіб цілий фрагмент плиток виводиться з площини стіни без заламувань їх країв. Ідеально, коли розмір плитки = зовнішньому розміру люка, також допкскається незначне виступання плитки за межі рами люка. 

Замок усиленного люка

 

Посилені люки під плитку комплектуються дуже надійними роликово-клиновими фіксаторами, що не розбовтуються з часом та не перекошуються. Люки з такою фурнітурою відчиняються за допомогою присосок, що входять до комплекту. Присоску потрібно притулити до плитки та потягнути за неї як за дверну ручку, а потім зняти з поверхні плитки. Посилені люки не випускаються з нажимною фурнітурою, бо вона може пряцювати на конструкціях з габаритами до 600х1200 мм.

Наші спеціалісти завжди проконсультують вас та допоможуть обрати оптимальний розмір люка.

Повернутись до всього асортименту люків