Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

Про нас

Торгова марка ТМ УКРЛЮКИ (номер свідоцтва 249344) спеціалізується  на виготовленні ревізійних люків прихованого монтажу.

Ми пропонуємо нашим покупцям продукцію виготовлену на сучасному устаткуванні, що забезпечує геометричну точність, надійність та високу якість конструкцій.

В асортименті:

  • • Люки під плитку для монтажу в стіни
  • • Люки на підлогу під плитку та ламінат
  • • Люки в стіни та стелю з гіпсокартону під тонкошарове оздоблення

Тримаємо на нашому складі широкий вібір стандартніх розмірів, під замовлення виготовляємо нестандартні ревізійні люки. 

О нас Люки под плитку

 

О нас Напольные люки

Приховані люки призначені для зручного доступу до інжинерних комунікацій, таких як: електролічильники, лічильники води, сантехнічні крани, автомати-вимикачі, вентиляційне обладнання, труби. Сучасні люки прихованого типу вигідно відрізняюься від традиційних ревізійних дверок з пластику чи тонкого металу фарбованого у білий колір. Люки невидимки монтуються на одному рівні зі стіною, підлогою чи стелею. Поверхня дверцят оздоблюється тим самим матеріалом, що і основа у яку люк вмонтований: плитка, ламінат, шпалери, фарба. Таким чином, можна не обтяжувати дизайн кухні, ванної кімнати, санвузлів, басейни чи іншого примішення громіздкими ревізійними дверями. Наші люки абсолютно непомітні в інтерьєрі та зручні у використанні.

Конкурентні переваги ТМ УКРЛЮКИ полягають у професійному підході до усього, що ми робимо. У першу чергу, це великий складський запас люків у широкому діапазоні розмірів, виготовлення індивідуальних розмірів під замовлення, вийнятковий консультаційний сервіс. Наш офіс та склад знаходяться на одній території за адресою: м Київ, вул. Волинська, 60. (поряд з окружною дорогою та аеропортом Жуляни). Здійснюємо відправлення люків Новою Поштою по Україні. За роки успішної роботи, нашим колективом накопичено великий досвід, який дозволяє вирішувати складні завдання у сфері прихованого ревізійного доступу до інженерних комунікацій. У нашому арсеналі є цілий ряд неординарних індивідуальних технічних рішень з виготовлення люків у 2-х та навть 3-х дверних моделях.

Звертайтесь за консультацією, ми підберомо для Вас оптимальний люк з наявних на складі, чи виготовимо індивідуальний розмір у конструкції, що підійде для конкретної ситуації.