Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

Дводверні верикальні

Дводверні люки під плитку прихованого монтажу

новинка!  виготовлення під замовлення

Двухдверный вертикальный люк Укрлюки

 

Дводверна конструкція люків під плитку використовується коли потрібен максимальний доступ до ревізійноїї ніші для обслуговування комунікацій. Дві дверки розташовані одна під одною значно зручніші та мобільніші ніж одна важка створка. Дверцята можуть бути однаковими обо різними по висоті. В одній рамі можна комбінувати різні способи та типи відкривання, наприклад, фронтально поворотний або фронтально зсувний тип петель. Такі ревізійні конструкції часто замовляють, якщо за люком потрібно сховати бойлер. Обидві створки потрібні на вирадок ремонту чи демонтажу, а зазвичай використовується лише одна для доступу до панелі управління водонагрівача. За бажанням замовника між дверцятами може бути перемичка або доступ буде вільним без перемички. Максимальна ширина 600 мм, висота до 1600 мм. Ціна розраховується індивідуально.

ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ДВОДВЕРНІ ЛЮКИ ПІД ПЛИТКУ У ТАКИХ ВИПАДКАХ:

Уявімо нішу для бойлера, яку потрібно закрити ревізійним люком під плитку. Зазвичай передбачають, що колись бойлер потрібно буде демонтувати для профілактики, ремонту чи заміни. Така опрерація можлива через ревізійний люк на всю висоту бойлера. Але, для щоденної експлуатації потрібен доступ лише до нижньої частини бойлера, де знаходяться його крани та панель вмикання. Погодьтесь, що немає сенсу ставити один величезний однодверний люк та часто його закривати-відкривати. Дводверний варіант буде значно зручнішим. Велику створку можна взагалі законсервувати силіконом по швах та скористатись нею лише у разі нагальної потреби.

 

 

Наступна ситуація у якій можливе використання дводверного люка під плитку стосується тісного приміщення, наприклад, санвузлу, в якому комунікації займають достатньо місця по висоті та частково знаходяться за бачком  унітазу. У цьому випадку цільний однодверний люк не поставити. Можна обрати кілька окремих люків або вертикально дводверну конструкцію ревізійного люка. В одні рамі можна  комбінувати поворотный, зсувний або з'ємний тип дверцят.

Матеріали з яких виготовляються дводверні люки:

  • • Сталевий профіль 20х40 мм для зовнішньої рами
  • • Сталевий профіль 15х15 мм для дверцят
  • • ГВЛ (гіпсоволокно) плитка у якості бази для приклеювання плитки до дверцят
  • • Меблева нажимна фурнітура 
  • • Якісна порошкове фарбування сталі з подальшою полімерізацією в печі

МОНТАЖ

Монтуються дводверні люки під плитку у надійно підготований ревізійний отвір. Кріплення можливе до бетону чи до цеги або в рамку з гіпсокартонних профілів посилених всередині брусом з дерева. Для люків великого розміру профілів може бути не достатньо та знадобиться міцна зварна рама зі труби подібної до зовнішньої рами люка. По глибині люк виставляється так, щоб поверхня його дверець була на одному рівні з поверхнею поля для приклеювання плитки. (Більше про монтаж...)

Всі люки під плитку