Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

Короб поворотні

Люки під фарбування і шпалери прихованого монтажу КОРОБ

Люк ревизионный в гипсокартон

 

Модель люка під фарбування і шпалери Короб монтується приховано у стіни та стелі з гіпсокартону. Закріплюється у рамку з гіпсокартонних профілів в одній площині з листом гіпсокартону. Забезпечує прихований доступ до таких комунікацій як: електролічильники, роутери, сейфи, кондиціонери та ін. Поверхня дверцят може оздоблюватись будь-яким матеріалом за умови нанесення тонким шаром. Стандартно це фарба, шпалери, декошативна штукатурка. .

 
Пласка зовнішня рама люка у моделі Короб дозволяє монтаж не лише до профілів у конструкціях з гіпсокартону, а також прямо до бетону, гіпсоблоків чи цегли. У закритому положенні люк майже непомітній на фоні стіни чи стелі бо монтується прихованим способом під фарбу та шпалери. Відкривання дверцят відбувається від легкого натискання на сторону протилежну петлі. Сторона відкривання універсальна, будь який люк можна перевертати для лівого чи правого відкривання.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС ЛЮКА ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ МОДЕЛІ КОРОБ

Люк КОРОБ виготовляється з алюмінію товщиною 2 мм. Профіль зовнішньої рами має перетин 15х30 мм. Дверцята з алюмінію заповнені вологостійким гіпсокартоном. Відкривання поворотне. Німецька нажимна фурнітура забезпечує відкривання від натискання.    (Детальний опис конструкції Короб...)

Люк под обои короб распашной Укрлюки в Киеве

 

Люк под покраску короб распашной Укрлюки в Киеве

ЦІНИ НА КОРОБ З ПОВОРОТНИМИ ДВЕРЦЯТАМИ

Ш х В, мм

Ціна, грн

 

Ш х В, мм

Ціна, грн

 

Ш х В, мм

Ціна, грн

200 х 200

650

300 х 500

945

500 х 500

1060

200 х 300

770

300 х 600

1010

600 х 600

1200

300 х 300

820

400 х 400

940

600 х1200

2500

300 х 400

880

 

400 х 600

1060

 

 

 
 
НЕСТАНДАРТ: Крім стандартних розмірів з таблички виготовляємо нестандар під замовлення. Точність виготовлення до 1 мм. Термін виготовлення залежить від завантаженості виробництва. Зазвичай не більше 2 тижнів.

ІНСТРУКЦІЯ ЯК ПРИХОВАНО МОНТУВАТИ ЛЮК ПІД ФАРБУ І ШПАЛЕРИ

Розмір підготованого ревізійного отвору має бути таким самим, як і зовнішня рама люка або на кілька мм менше на вільну посадку. Найчастіше люки під фарбу та шпалери кріпляться до профілів, тому посадочне місце потрібно зібрати на етапі монтажу загального металокаркасу у примішенні.  Дуже докладна інструкція за посиланням...)

Люк потолочный по обои Укрлюки в Киеве

 

Люк потолочный под покраску и обои Укрлюки в Киеве

Головна перевага люків під фарбу і шпалери моделі Короб полягає у її універсальності у плані монтажу. Навідміну від моделі Стандарт Юбка, що може кріпитись лише до гіпсокартону товщиною 12,5 мм, модель Короб придатна до монтажу у будь-які прямокутні отвори з будь-яких будівельних матеріалів.  

Люк для потолочного вентилятора

 

Люк для потолочного кондиционера

Якщо Вам потрібен люк у достатньо великих розмірах (від 600х1200 мм), пропонуємо ознайомитись з конструкціями у посиленій рамі або з двома дверками, які ми можемо виготовити під замовлення за вашими розмірами. 

Обрати з усіх можливих конструкцій алюмінієвих люків...