Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

Інструкція з монтажу люків Короб

 
Розміри люків у моделі Короб вказані по їх зовнішній рамі. Розмір ревізійного отвору має відповідати габаритам люка або бути більшим на кілька мм для вільної посадки. Монтаж можливий як в стінах, так і у підвісних стелях з гіпсокартону. Люк можливо змонтувати напряму до бетону чи цегли або зібрати під нього рамку з профілів СД60, CW50, CW75 чи CW100 в залежності від технічних характеристик гк конструкції, а також розмірів люка.

СХЕМА МОНТАЖУ

Схема монтажа короб распашного люка невидимки под покраску Укрлюки

Після обшивки каркасу з профілів гіпсокатронними листами, потрібно зняти фаску у 10 мм по периметру ревізійного вікна підготованого під люк. Фаска потрібна для надайного тримання шпаклівки між рамою люка та конструкцією з профілів. Люк потрібно зафіксувати в отворі таким чином, щоб площина його дверцят співпадала з площиною гіпсокартону навколо люка. Фіксування можна виконати саморізами по металу зі свердлом чи звичайними саморізами по гіпсокартону за умови попередньої засвердловки рами.

Потайной люк под обои для сейфа

 

Потайной люк под покраску для сейфа
 
При монтажі люків Короб у цегляну кладку чи до бетону, раму можна закріпити дюбелями швидкого монтажу, віконніми анкерами, будівельною піною чи гіпсовим клеем. Шпаклювання змонтованого люка бажано починати з точкового нанесення стартової шпаклівки по кутах та навколо люка. Дати шпаклівці зхопитись, перевірити люк на відкривання та потім шпаклювати весь периметр.
 
Ревизионная потайная дверка в гипсокартон

 

Ревизионная потайная дверка под покраску или обои

Дуже важливо уникнути клину та затирання дверцят люка через деформуванню його рами під час монтажу. Стежте, щоб не перетягнути якусь сторону саморізами, а під час шпаклювання перевіряйте роботу люка, щоб розчин не засох у шві між рамою та створкою. Остаточне оздоблення дверцят відбувається тим матеріалом, що використовуеться по всій площині стіни чи стелі.

Потайная ревизия в гипсокартон

 

Люки невидимки в гипсокартон

Назад на сторінку