Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

З'ємні широкоформатні

ЕКРАНИ ДЛЯ ВАНН ПІД ПЛИТКУ

НОВИНКА!  виготовлення під замовлення

Люк экран для ванны откидной

 

Представляємо нашу нову модель широкоформатного люка під плитку у вигляді екрану під ванну. Необхідність у такому люці виникла завдяки зростаючій популярності широкоформатної плитки, що так подобається дизайнерам і замовникам. Широкоформатні люки дозволяють отримати максимальний доступ по ревізійної ніші. Особливість конструкції полягає у тому, що її потрібно монтувати до укладки плитки по підлозі. Звертайтесь до нас за консультацією! Максимальний розмір який ми можемо виготовити це 1800х600 мм (Ширина х Висота).

Найпоширеніший випадок застосування - це коли такий люк використовується в якості відкидного екрану для прямокутної ванни. Користувач завдяки цьому пристрою отримує ревізійний доступ не тільки до зливного сифона і патрубку переливу, а також має доступ в широких межах до будь-якого іншого обладнання та вільного простору під ванною, придатному для зберігання всіляких господарських предметів і побутової хімії. Використання відкидного широкоформатного люка прихованого монтажу дозволяє замаскувати в стіні широку нішу з гребінками теплої підлоги або іншими пристроями.

Люк для ванны откидной в виде экрана

 

Ванна с откидным экраном

Відкидні широкоформатні ревізійні люки представляють собою шарнірно-зварену конструкцію, що складається з зовнішньої рами, виготовленої зі сталевої профільної труби і рами дверцят. Для достатньої жорсткості рама дверцят посилена спеціальними сталевими поперечинами і перемичками, до яких також, як і до самої рами дверцят за допомогою саморізів по металу прикручена гіпсоволокниста плита, призначена для приклеювання плитки або мозаїки. У зовнішній рамі по всіх чотирьох сторонах просвердлені технологічні отвори  під дюбелі або саморізи для закріплення люка в ревізійному отворі, наприклад, в цегляній кладці, бетоні або в гіпсокартоній конструкції.

Откидной на петлях экран для ванны

 

Зовнішня несуча рама і рама дверки з'єднані між собою за допомогою спеціальних розбірних петель. Цінність цієї моделі люків, наприклад, у порівнянні з відкидними знімними люками, полягає у застосуванні саме таких петель. Розбірні петлі дозволяють не тільки відкривати дверку люка на кут до 90 градусів без заламування плитки з боку петель, а також в разі необхідності дозволяють демонтувати саму дверку шляхом розбирання петель. Залежно від обраного способу відкривання, відкидні широкоформатні люки прихованог монтажу комплектуються надійними роликово-клиновими замками (відкриваються за допомогою мініатюрних вакуумних присосок) або роликово-нажимними замками (відкриваються натисканням на дверцята). І один і другий вид замків характеризується високою надійністю і довговічністю в процесі експлуатації. Вони м'яко і без помітних зусиль відкриваються і закриваються, не перекошуються і не розбовтуються. Для відкривання дверки люка на кут до 25 градусів в конструкції передбачені страхувальні ланцюжки з роз'ємними такелажними карабінами.

 

Наші фахівці завжди допоможуть вибрати відповідну для конкретного випадку конструкцію люка, його розмір у прив'язці до розмірів отвору і розмірів плитки.

Повернутись до вибору моделі люків під плитку