Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

Широкоформатні поворотно-зсувні

Приховані люкі під широку плитку у 700-1000 мм для отворів висотою до 1200 мм 

Люк однодверный для широкоформатной плитки

 

Приховані люки під плитку на звичайних петлях могли витримувати навантаження при ширині масимум 700 мм. З появою великого попиту на широкоформатну плитку виникла потреба у відповідному люці, що міг би витримувати значну вагу без провисань та яким би було зручно користуватись. 

Наша нова модель ГАРАНТ рекомендується для оздоблення широкою плиткою, керамогранітом, татуральним каменем та ін. Ширина конструкції може бути у межах 700х1000 мм. Висота до 1200 мм.

Широкоформатні люки під плитку мають поворотно-зсувну конструкцію завіси та відкриваються від натискання на одну сторону. Дверцята люка разом з плиткою висуваються зі стіни фронтально вперед, а потім зсуваються вбік на всю ширину або їх можна радіусно повернути перпендикулярно отвору.

 

ЦІНИ НА ПОПУЛЯРНІ РОЗМІРИ ШИРОКОФОРМАТНИХ ЛЮКІВ
виготовлення під замовлення по передплаті
 

Ш х В, мм

Ціна, грн

 

Ш х В, мм

Ціна, грн

 

Ш х В, мм

Ціна, грн

750 х 500

 

750 х 1000

 

900 х 900

 

750 х 750

 

900 х 600

 

 

 

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРИХОВАНИХ ЛЮКІВ ПІД ШИРОКУ ПЛИТКУ

Широкоформатний прихований люк має зовнішню раму з труби перерізом 50х25 мм. В раму вмонтована надміцна консольна пеля, що зварюється зі сталевої прямокутної труби у замкнений контур. Петля має дві пари незалежних один від одного вузлів на вертикальних осях. Одна пара поєднує петлю з рамою люка, а інша з дверцятами. На кожній осі є регулювання положення дверцят по висоті.

Широкий люк под плитку

 

Широкий однодверный люк под плитку

Конструкція консольної петлі рівномірно розподіляє вагу дверцят з плиткою. При відкриванні дверцята мають можливість виходити фронтально зі стіни та зсуватись вбік або повертатись перпендикулярно рамі. Така конструкція береже края плитки від заломів чи сколів при експлуатації. У зовнішній рамі є технологічні отвори для фіксації люка в ревізійній ніші. На дверцятах люка закріплене гіпсоволокно товщиною 10 мм. Поверхня ГВЛ грунтується та обклеюється плиткою з використанням того самого розчину, що і по всій стіні.

Люк обладнаний нажимними замками Quick, які звкриваються перекочуючись через закатний ролик, що робить хід дверцят м'яким та плавним. Фурнітура надійно фіксує люк у зачиненому положенні. Відкривання відбувається від натискання на площину плитки з однієї сторони, що дуже зручно при значній ширині плитки. За необхідністю люк також можна відкривати за допомогою присоски на аварійний випадок, якщо нажимна фурнітура вийде з ладу. 

 

Замок люка Гарант

МОНТАЖ ШИРОКОФОРМАТНИХ ЛЮКІВ ПІД ПЛИТКУ

Посадочне місце для монтажу прихованого люка під широку плитку має бути ретельно підготоване. Люк разом з плиткою буде мати значну вагу, тому його потрібно надійно зафіксувати. При формуванні ревізійного отвору у гіпсокартонних конструкціях необхідно використовувати посилені профілі чи сортовий металопрокат. Поверхня дверцят люка має бути в одній площині з основним полем до якого буде приклеюватись плитка. Важливо узгодити положення люка з розкладкою плитки. Укладку плитки потрібно починати з люка, дочекатись схоплення клею, та далі оздоблювати всю стіну.

Прихований широкоформатний люк Гарант поєднав в собі переваги зувної та поворотної моделі люків. Широку плитку більше не потрібно обрізати. Люк зручний у викристанні та не псує плиточній малюнок зайвими швами.

Повернутись до всіх люків під плитку