Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

Розшивка швів в люках під плитку

Розшивка швів (маскування) навколо люків під плитку прихованого монтажу потребує індивідуального підходу. Вибір матеріалу та методу маскування залежить від ширини швів, а також від кольору затірки основних швів на стіні.

Серед майстрів плиточників дуже поширений спосіб маскування швів кольоровим силіконом з його подальшим прорізанням під невеликим кутом вздовж шва. Як показує практика, такий осіб має ряд недоліків. Силікон є досить делікатним матеріалом, та вимагає від майстра певних навиків, щоб під час заповнення шва не протиснути силікон надто глибоко. Силікол ще потрібно дуже охайно розрізати. З нажимними люками під плитку такий спосіб не працює, бо силікон заважає натисканню та може заклинити дверцята. Таке маскування швів є дуже не тривким, від постійного трертя вузькі полоски силікону почнуть обриватись чи зліпатись між собою і все треба буде переробляти.
 
 
МИ РОЗРОБИЛИ НОВИЙ ТА ДУЖЕ ПРОСТИЙ МЕТОД МАСКУВАННЯ ШВІВ НАВКОЛО ЛЮКІВ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ
 
Знадобляться такі матеріали та інструменти:
-  Будь-яка фарба у колір затірки для швів або безбарвний матовий лак плюс сама затірка;
- Захисна малярна стрічка;
- Маленький пензлик.
Суть методу полягає у фарбуванні торців плитки без заповнення шва якимось матеріалом.
 
Расшивка швов вокруг люка невидимки

 

Затирка швов вокруг люка

Будівельні магазини зараз пропонують величезний вибір фарб у дрібному фасуванні та широкій палітрі кольорів. Підійде будь-яка, бажано матова фарба. Ми рекомендуємо ПФ-116 ТМ Зебра у фасуванні банка-шайба 300 гр.

 
Как замаскировать шов вокруг люка невидимки

 

Как затереть швы вокруг люка невидимки

Якщо фару підібрати не вдалось, тоді візьміть безбарвний лак, бажано матовий та змішайте у невеликій кількості з затіркою до консистенції подібної до фарби, якою вам буде зручно працювати.

Захистіть малярною стрічкою фронтальну частину плитки по периметру дверцят. У відкритому положенні пофарбуйте торці плитки. Одразу зніміть захисну стрічку та видаліть незначні неточності ганчіркою змоченою у розчиннику.

Люк распашной под присоску Укрлюки

 

Люк распашной Укрлюки

Дайте фарбі висохнути при відкритому положенні дверцят, та оцініть готовий результат.

Перейти до вибору люків під плитку.