Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

Дводверні

Дводверні люки під фарбу та шпалери для монтажу у гіпсокартон

Люк двухдверный под покраску или обои

 

Дводвена конструкція люків для монтажу у гіпсокартон під фарбу та шпалери  використовуються для оформлення достатньо великих ніш у яких розміщені комунікації. Відчиняються та зачиняються від натискання на поверхню дверцят. Забезпечують зручний та швидкий доступ до електрошаф, гребінок теплих підлог, кондиціонерів, систем вентиляції. Можуть мати однакові симетричні створки, або одну більшу, а іншу меншу. За необхідністю можуть мати посилену раму. Дверцята поворотні чи з'ємні.

 

Дводверні люки під фарбу та шпалери виготовляються індивідуально за розмірами замовника. Ціна залежить від розмірів люка та необхідності додаткового посилення. Ви можете звернутись до нас зручним для вас способом: за телефоном, на пошту, вайбер чи скориставшись кнопкою зворотнього зв'язку. Ми задамо кілька уточнюючих запитань, щоб краще зрозуміти ваші потреби у ревізыйному доступі та прорахуємо ціну люкв у гіпсокартон.

ТЕХНИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДЛЯ ЛЮКІВ ПІД ФАРБУВАННЯ ТА ШПАЛЕРИ ДВОДВЕРНОЇ КОНСТРУКЦІЇ

Зовнішня рама дводверного люка виготовляється з алюмінієвого кутка перетином 15 х 30 мм. Товщина алюмінію 2 мм. Дверцята збираються з того ж профілю та заповнюються листом вологостійкого гіпсокартону. Дверцята поєднуються з рамою вкрутками-саморізами. Ця модель може випускатись у 3-х варіантах конструкції: 
 дводверна модель КОРОБ без планки між двецятами;
дводверна модель КОРОБ з посилювальною планкою між дверцятами;
дводверна модель з посиленою зовнішньою рамою.   (Читати повністю...)

ІНСТРУКЦІЯ ЯК МОНТУВАТИ ДВОДВЕРНІ ЛЮКИ У ГІПСОКАРТОН

Дводверні люки під фарбування, шпаклівку чи шпалери монтуються у ревізійне вікно після прикручування гіпсокартонних листів до металокаркасу по основному полю підвісної стелі. Ще до монтажу люка необхідно обов'язково розшити гіпсокартон по периметру отвору фасками шириною 10 мм під кутом 45 градусів. Фаски потрібні для якісного тримання шпаклівки між рамою люка та ревізійним отвором. (Докладніше про монтаж...)

Чистове оздоблення дводверних люків у гіпсокартон може бути виконе будь-яким матеріалом за умови нанесення тонким шаром. Це можуть бути різноманітні фарби, венеціанська штукатурка, короїд зерном до 2 мм, паперові чи вінілові шпалери та ін. У процесі експлуатації дводверні люки відчиняються після натискання на дверцята у місцях розташування нажимної фурнітури.

 

Двухдверный потолочный люк

Назад до розділу про люки в гіпсокартон...