Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

Оскар Стандарт

Люк на підлогу з амортизатором під плитку ОСКАР СТАНДАРТ  

Люк под плитку напольный Оскар Стандарт

 

Люки на підлогу з кришкою на амортизаторі під оздоблення плиткою монтуються прихованим способом. Призначені для монтажу у підлоги житлових приміщень. Через люк з амортизатором зручно спускатись до підвального приміщення чи до погребу, на нульовий поверх гаражу та ін.  Можуть встановлюватись у панельні, бетонні чи дерев'яні підлоги. Люки нашого виробніцтва ідеально поєднують співвідношення ціни та якості. За порівняно невисоку вартість Ви отримуєте наднадійну, міцну та зручну конструкцію, що добре зібрана та якісно пофарбована.

 
Що вирізняє наш люк Оскар Стандарт серед аналогів з амортизаторами:
  • • Чітка геометрія та охайні зварні шви.
  • • Кількість амортизаторів залежить від розміру люка, щоб  він плавно відкривався та не був надто тугим на закривання.
  • • Якісна порошкова фарба, що запікається в печі. Ніяких гаражних фарбувань пензликом чи з балончику.
  • • Прихована конструкція петлі, що гарантує максимальну непомітність встановленого люка.

Люки на підлогу з амортизаторами можуть використовуватись як під плитку, так і під ламінат чи паркетну дошку.

Основна відмінність люка Оскар Стандарт від наших інших люків Фьюжен чи Лідер полягає у тому, що кришку не треба знімати з рами. Вона відкривається на прихованих петлях вверх під кутом 90 градусів. Ви можете зробити тонкі шви між плитками у 2 мм по трьом сторонам рами люка, а з боку завіси бажано лишити 4 мм. Від посиленої версії з утепленою кришкою моделі Оскар, Оскар Стандар має більш привабливу ціну не втрачаючи при цьому позицій по надійності.

Люк под плитку в погреб

 

Люк в погреб под плитку

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЛЮКІВ НА ПІДЛОГУ ОСКАР СТАНДАРТ

Конструктивно це зварна сталева конструкція з рами у вигляді кутка 40х40 мм, прихованого коробу з петлями та полегшеної кришки, яка підіймається зусиллями амортизаторів. Кришка має полегшену конструкію зі сталевого каркасу та листа гіпсоволокна на яке буде приклеюватись плитка чи якійсь інший матеріал для підлоги.  (Читати повністю...)

ЦІНИ НА СТАНДАРТНІ РОЗМІРИ ЛЮКІВ НА ПІДЛОГУ ОСКАР СТАНДАРТ

 

Ш х Д, мм

Ціна, грн

Ш х Д, мм

Ціна, грн

600 х 600

6797

800 х 800

8853

700 х 700

7421

900 х 900

9460

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЯК МОНТУВАТИ ЛЮКИ З АМОРТИЗАТОРАМИ

Люки на підлогу придатні для монтажу у будь-які перекриття. Обраний вами спосіб установки має забезпечувати надійну фіксацію в отворі підлоги. Щоб уникнути внутрішньої напруги в конструкції, люк монтується зі знятими амортизаторами. Транспортується він також зі знятими амортизаторами. При монтажі требе сумістити поверхню кришки з поверхнею підлоги. Зафіксувати болтами, анкерами або приварити до закладних елементів. Периметр навколо люка пролити міцним цементно-клейовим розчином.

Фото напольного люка

 

Фото напольного люка под плитку

 
Облицювання плиткою можна починати одразу після затвердіння розчину між ревізійним вікном у підлозі та рамою люка. Розташування плитки на кришці люка необхідно узгодити з загальним масивом плиткової кладки. У плитці потрібно передбачити два отвори під ручки-вкрутки. У сусідній з люком плитці зі сторони петлі потрібно зрізати край під кутом 45 град як це зображено на схемі знизу. Це необхідно для мінімізації міжплиткового шва до рекомендованих 4 мм. 

ВАЖЛИВО!

  • • При укладанні плитки обов'язково потрібно передбачити фаску 45 град по внутрішній кромці плитки, яка буде примикати до люка з боку петлевого вузла. Це необхідно для мінімізації міжплиточного шва.
  • • Щоб уникнути виникнення в зовнішній рамі люка значних внутрішніх напружень, люк слід встановлювати і розкріплювати в отворі зі знятими газовими амортизаторами.
  • • Амортизатори ставляться на люк до укладання плитки штоками вниз, а циліндрами вгору.
 
СХЕМА МОНТАЖУ ЛЮКА НА ПІДЛОГУ ПІД ПЛИТКУ З КРИШКОЮ НА АМОРТИЗАТОРІ
 
Схема установки напольного люка Оскар Стандарт