Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

Монтаж люків під плитку та мозаїку

Плануючи монтаж ревізійного люка під плитку, важливо надійно підготувати ревізійне вікно. Розташування ніші має бути узгоджене з розкладкою плитки по стіні. Ідеальною є ситуація, коли є можливість монтажу у гіпсокартонну конструкцію, щоб розташування люка можна було підігнати вправо-вліво, вверх-вниз.

Монтаж потайного ревизионного люка в гипсокартон Киев

 

Монтаж ревизионного люка невидимки в гипсокартон Киев

Трохи важче, коли є готове вікно у бетоні чи у цегляній кладці. Майстру потрібно встановити люк під плитку так, щоб поверхня його дверцят була в одному рівні з загальним полем приклеювання плитки.

 
Установка потайного люка в кирпичную кладку Киев

 

Монтаж люка под плитку в кирпичную кладку Киев

Люк під плитку потрібно добре зафіксувати. В конструкції з гіпсокартону люк прикручується саморізами по металу, в бетоні або цегляній кладці розкріплюється дюбелями швидкого монтажу. Перед початком робіт з плиткою, дверцята встановленного люка рекомендовано вручну навантажити у відкритому положенні. Це необхідно, щоб мікро зазори в петлях змістились вниз та дверцята зайняли  своє експлуатаційне положення.

УКЛАДКА ПЛИТКИ НА ЛЮК

 
Монтаж скрытого люка под плитку Киев

 

Укладка плитки по люку невидимке Киев

Правильна укладка плитки на люк та навколо нього дуже залежить від того, наскільки продуманою була розкладка по всій стіні. Для ідеального результату, треба щоб на дверцята лючка лягала ціла плитка без підрізки. Дуже бажано плиточні роботи починати саме з дверцят люка. Після приклеювання плитки до люка бажано дочекатись повного зхоплення розчину.

 
Установка скрытого люка под плитку

 

Монтаж ревизионного люка

Після цього вже навантажену плиткою дверку треба декілька разів відкрити та закрити, щоб вона зайняла своє експлуатаційне положення та можна було приступити до укладання плитки навколо люка. Щоб зменшити всотуваність та підвищити адгезію, гіпсоволокно на дверцятах люка бажано попередньо прогрунтувати, наприклад СТ17 Ceresit. У якості клею для плитки, на дверцятах можна використати туж суміш, що і по всій стіні.

РОЗШИВКА ШВІВ НАВКОЛО ЛЮКА ДЛЯ ПЛИТКИ

Маскування швів навкола люків ревізії під плитку потребує індивідуального підходу к кожному конкретному випадку. Вибір матеріалу та методика заповнення шва залежить від їх ширини та глибини, а також ві кольору затірки та її візуальної сумосності з кольором плитки.  (Читати про оформлення швів детальніше...)

Повернутись до загального розділу люків для плитки..