Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

З'ємні без петель

Прихований люк під плитку зі з'ємною кришкою без петель

Відкривання присосками - альтернатива люкам на магнітах

Съемные люки под плитку Киев Укрлюки

 

Люки під плитку прихованого монтажу зі з'ємною кришкою використовуються для малоформатних отворів зі стороною до 400 мм. Можуть монтуватись у вертикальній чи горизонтальній площині. Не мають петель. Кришка повністю виймається з рами. Відкривання відбувається за допомогою присосок, що додаються до комплекту. Плитка має бути глянцевою. Кришка фіксується в рамі роликово-клиновою фуонітурою.

 
Такі приховані люки використовуються у випадках:
  • • Потрібен доступ до ревізійного отвору у важкому для доступу місці.
  • • Отвір має розміри 150-200 мм. Це єдина модель, що може виготовлятись зі стороною меншою за 200 мм. Для інших моделей з поворотною чи зсувною дверкою мінімальний розмір має бути 200-300 мм.
  •  • Потрібен дуже не частий доступ, наприклад, до ревізії каналізаційного стояку. Іноді такі люки навіть розшивають затіркою та вскривають у разі крайньої необхідності.

 

ЦІНИ НА ПРИХОВАНІ ЛЮКИ БЕЗ ПЕТЕЛЬ У СТАНДАРТНИХ РОЗМІРАХ

(наявніть будь ласка уточнюйте)

 

Ш х В, мм

Ціна, грн

Ш х В, мм

Ціна, грн

Ш х В, мм

Ціна, грн

150 х 150

1431

200 х 200

1431

300 х 300

1640

150 х 200

1431

200 х 300

1502

300 х 400

1782
 
НЕСТАНДАРТ: Можемо виготовляти нестандартні розміри від 150 до 400 мм.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ З'ЄМНИХ ПРИХОВАНИХ ЛЮКІВ БЕЗ ПЕТЕЛЬ

Ця модель ревізії складається з зовнішньої сталевої рамки та внутрішньої рамки дверцят. Основою для приклеювання плитки служить плита гіпсоволокна, що прикручена до дверцят саморізами. Рамки поєднані між собою роликово-клиновими фіксаторами. Від вдавлювання дверцята застраховані сталевими направляюцими на зовнішній рамі. Від корозії рамки люка захищені якісною порошковою фарбою, що полімерізується за високою температурою.

 

Устройство съемного люка под плитку Укрлюки

 
З'ємна модель прихованого люка під плитку є універсальною для монтажу у вертикальній чи горизонтальній площині. Ви можете використовувати такі люки у якості міні ревізій для підлоги, у нішах, поличках, сходинках біля ванної та інщих поверхнях оздоблених плиткою.  

 

Ми відмовились від використання магнітів, бо вони є дуже не надійними та погано тримають кришку люка в рамі. Можуть з часом розмагнічуватись, що призведе до розбивання плитки. Замість магнітів ставимо надійну роликово-клинову фурнітуру. Відкривання люка відбувається за допомогою силіконових міні присосок, що входять у комплект. Присоска притуляється до поверхні плитки та служить для висмикування дверцят зі стіни. Плитка має бути глянцевою, щоб присоска могла приклеїтись до її поверхні.

Якщо ваша плитка має матову че шершаву поверхню і присоска до неї не приклеїться, тоді можна прикрутити до дверцят якийсь мініатюрний гачок чи ручку за яку можна буде потягнути дверцята зі стіни.

РЕКОМЕНДАЦІЇ З МОНТАЖУ ЛЮКІВ БЕЗ ПЕТЕЛЬ

Малоформатні люки під плитку можуть монтуватись у ревізійні отвори з гіпсокартону, бетону та цегли. Їх треба виставити по глибині отвору таким чином, щоб поверхня дверцят була в одній площині з основним полем на яке буде вкладатись плитка. Роскладка плитки має співпадати з розташуванням ревізійного вікна. Розміри люка вказуються по його зовнішньому габариту. Фіксація люка здійснюється через отвори у зовнішній рамі саморізами чи дюбелями швидкого монтажу. Плитка приклеюється до дверцят тим самим клеєм, що і по основному полю, наприклад СМ11 Ceresit чи П12 Полімін (для стін), П22 Полімін (для підлоги). Допускається нерівномірне виступання плитки за межі кришки люка на 10-30 мм, що дозволяє коригувати її положення відносно основного поля.

До вибору іншої моделі