Люки
під плитку та мозаїку

Люки
під фарбу та шпалери

Люки
у підлогу

Драбини

 

Драбина у підвал та погреб

 

НОВИНКА!   виготовлення під замовлення

Драбини металеві призначені для комфортного спуску до приміщень, що знаходяться під люком у підлозі. Це може бути винний льох, підвал, цокольний поверх, оглядова яма та ін.

Лестница в подвал

Часто, під час будівельних робіт використовують тимчасові драбини, які демонтуються на етапі чистового оздоблення, коли вже встановлено міжкімнатні двері та ревізійні люки. Занести та встановити цільну драбину може бути важко або неможливо. 

Драбини у підвал та погреб нашої конструкції складаються з 2-х чи 3-х модулів, легко транспортуються та легко збираються не займаючи багато часу.

Для досягнення максимальної ергономічності, конструкція кожного виробу проробляється індивідуально, виходячи з параметрів конкретного приміщення.

Металева драбина в підвал представляє собою зварну конструкцію, що складається з послідовно поєднаних ланок зафіксованих метричним кріпленням.

Сборная лестница в погреб

Частин металевої драбини зкріплюються між собою телескопічним зєднанням. Зберігається ідеальна лінійність змонтованого виробу, що матиме підвищену стійкість до деформацій на вигин. 

Термін виготовлення до 9 робочих днів. Для замовлення потрібно вказати висоту розміщення верхньої опори драбини по стіні приміщення.